אודות

קשר ימי היא מחברות המוטוריקה המובילות בישראל, וכבר למעלה מעשרים שנה היא מספקת שירותים רבים ומגוונים בתחום, החל מייבוא ושיווק של כלי תחבורה מסוגים שונים למטרות עבודה, פנאי וספורט, ועד להפעלת מערך מוסכים לטיפול ושימור של כלי תחבורה אלה.

כיבואנית הרישמית של חברת YANAHA העולמית, כל המוצרים של קשר ימי הם מוצרים איכותיים ומקוריים.

ביניהם ניתן למצוא מגוון של אפשרויות אשר יכולות להתאים לכל אדם ולכל מסגרת, בין אם מדובר ביצירת מערך כלי תחבורה עבור מקום העבודה ובין אם מדובר על כלי תחבורה פרטיים למטרות פנאי וספורט.

שניצלר 9, תל אביב יפו, ישראל

קשר ימי הוקמה לראשונה בשנת 1995 עם חזון ליצור קשר הדוק יותר בין הקהל הישראלי לבין האפשרויות המרובות הגלומות במיני כלי תחבורה שונים.

כך, קשר ימי התמקדה בייבוא של החברה העולמית המובילה בתחום, YAMAHA, וכיום קשר ימי מהווה היבואנית הרשמית של החברה בישראל.

קשר ימי שואפת לפנות לקהלי יעד שונים וכך לספק באמצעות כלי המוטוריקה שלל צרכים עבור מסגרות שונות – לפיכך, מגוון המוצרים המשווקים על ידי קשר ימי הוא רחב במיוחד, וכולל קולקציות יוקרתיות של אינספור מוצרים לצרכי פנאי או עבודה.

בנוסף לכך, קשר ימי מאמינה באחריות כלפי מוצרים איכותיים ומקוריים, והדבר מתבטא בפן הטיפולי של החברה:

ראשית כל, החברה מציעה מוצרים שונים לטיפול, תיקון ותחזוקה של כלי הרכב וכלי התחבורה הימיים שהיא משווקת, כולם כאחד מהווים מוצרים מקוריים של חברת YAMAHA וכך מובטח שימוש בחלפים מקוריים ורשמיים בלבד.

שנית, קשר ימי מפעילה רשת של 32 מוסכי שירות מורשים בפריסה ארצית, כך כדי לספק שירות אמין ומקצועי עבור לקוחותיה, ובנוסף לכך יש ברשותה מערך של ניידות שירות על מנת לאפשר נתינת מענה לכל צורך ולכל בעיה של הלקוחות.

תאם עכשיו נסיעת מבחן ללא התחייבות!
הסר הכל
השוואה
0