• רכב תפעולי קלאב קאר
    רכב תפעולי של קלאב קאר *חדש* זמין עכשיו גם בדגמי ליתיום סופר איכותיים

רכבים תפעוליים

רכב תפעולי הוא כלי המשמש גם בתעשיות שונות, וגם לאנשים פרטיים אשר רוצים להתנייד בקלות. רכבים תפעוליים אלו נועדו לתמוך בפעילותם של עסקים, ולספק מקור תחבורה אמין לצוות וללקוחות (בדרך כלל בשטחים גדולים או בעסקים שצריכים לגרור או להזיז סחורה ממקום למקום). לרכבים עיצוב עמיד וביצועים יעילים ביותר. כלי רכב אלה הם אידיאליים עבור כל עסק או תעשייה הדורשים פתרונות תחבורה אמינים או עבור אנשים פרטיים שרוצים להתנייד במהירות ובזול.

השימושים העיקריים של רכב תפעולי הם : נסיעה בקיבוצים ומושבים, התניידות בשטחים גדולים כמו שדות תעופה ושטחים חקלאיים, מלונות ועוד.

הרכבים תפעוליים של קלאב קאר, מגיעים במגוון סוגים כדי להתאים לצרכים שונים בצורה יעילה:

מחיר של רכב תפעולי

מחיר של רכב תפעולי משתנה בהתאם לאבזור, ולסוג הכלי לדוגמא מצבר ליטיום / סט מצברים רגיל, ספסל או ארגז אחורי, או סוג הכלי : רכב תפעולי חשמלי, רכב תפעולי בנזין, רכב תפעולי ארוך, רכב תפעולי 4 מקומות.

רכב תפעולי יד 2

כיום אנשים שמחפשים דרכים לחסוך כסף, רכישת רכב תפעולי יד שנייה היא אופציה טובה לאנשים שלא יכולים לממן רכב תפעולי חדש / מוצאים מציאה טובה במחיר טוב.

אנו טוענים שרכישת רכב תפעולי יד שניה יכולה להיות חסכונית במעמד הקניה, אך כעבור זמן אתם עלולים למצוא את עצמכם משלמים על הכלי הרבה כסף בגלל תחזוקה תיקונים וכו..

בנוסף רכב תפעולי חדש יכול לשמור על הערך שלו וכך לאורך זמן להיות יותר שווה לכם.

מה עדיף רכב תפעולי חשמלי או בנזין ?

רכב תפעולי חשמלי

אצלנו תוכלו למצוא מגוון גדול של רכבים תפעוליים חשמליים במגוון סוגים ומחירים משתנים בהתאם לצורך, ולאבזור שתצטרכו, לדוגמא תוכלו לבחור האם אתה רוצים רכב תפעולי חשמלי ביג פוט / או רכב תפעולי רגיל ונמוך. קלאב קאר חשמלי עשוי להיות מאד משתלם, בגלל עלויות ההחזקה הזולות שלו.

לחץ כדי להבין את כל ההיתרונות של רכב תפעולי חשמלי

רכב תפעולי בנזין

רכב תפעולי בנזין נהפך להיות פופולרי בגלל שהוא לא תלוי בחשמל, עסקים שרוכשים רכב תפעולי חשמלי יצטרכו לשים לב לטווח הנסיעה, ולא יוכלו לחרוג ממנו, בעוד קלאב קאר המונע ע”י בנזין יכול לנסוע כל עוד יש דלק.

לחץ כדי להבין את כל ההיתרונות של רכב תפעולי בנזין

אביזרים נפוצים לרכב תפעולי

  • ארגז מטען – ארגז המתחבר לחלק האחורי של הרכב תפעולי, והוא מספק מקום נוח לאחסון
  • שמשה קדמית – מסך שקוף שמתחבר לחזית הרכב תפעולי, ומגן על הנהג והנוסעים מפני רוח וגשם.
  • סט פנסים – סט פנסים שמתחברים לרכב כולל : פנסים קדמיים, אחוריים, ואיתותים
  • סט דלתות – חלונות וגג שמתחברים לכלי